Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac info.
Znížená cena!

OSRAM H7 COOL BLUE INTENSE 12V 55W PX26d, 1 ks (64210CBI)

64210CBI

Nové

H7 OSRAM Cool Blue Intense H7 64210CBI 12V 55W

Balenie: 1 ks

Neopísateľné modrasté svetlo premení noc na deň...

Viac detailov

5,67 € s DPH

( 4,73 € bez DPH)

-5%

5,97 € s DPH

Popis

Ako už názov napovedá, halogénové žiarovky Osram Cool Blue Intense vážne štýlové. Oproti klasickým halogénovým žiarovkám produkujú Cool Blue Intense svetlo s teplotou chromatickosti až 4200 Kelvinov takže farba svetla pripomína xenónové výbojky. Všetko je pritom plne legálne a Cool Blue Intense majú homologáciu ECE a  spĺňajú všetky požiadavky EU. Sú teda dostupné pre všetky využitia predného osvetlenia. Osram Cool Blue Intesne žiadané najmä zo strany vodičov nadšených z dizajnu. Okrem estetických výhod však ponúkajú tieto halogénové žiarovky aj dôležité parametre osvetlenia. V porovnaní so štandardnými halogénovými žiarovkami majú o 20% vyššiu intenzitu svetla, to znamená, že prípadné prekážky alebo osoby môžete spozorovať skôr a teda máte možnosť zareagovať skôr na vzniknutú situáciu na ceste.

Svetlo podobné xenónovým výbojkám ..

Ich modrasté, jasné, biele svetlo výrazne spríjemňuje každú cestu a dodáva vozidlu vskutku pôsobivý dojem veľmi podobný xenónovým výbojkám. Halogénové žiarovky OSRAM COOL BLUE INTENSE. Vďaka svojmu optimalizovanému dizajnu so strieborným vrchlíkom žiarovky H7, H4, H8, H11 a HB3 vhodné aj pre svetlomety s čírym sklom.

Pre čo najvyššiu svietivosť dávajte pozor na to aby ste sa pri inštlácií nedotkli prstami sklenenej banky, pretože mastný odtlačok, ktorý by ostal na žiarovke by vám mohol uberať na svietivosti. V prípade, že bude na žiarovke mastný odtlačok, treba ju očistiť vatovým tampónom.

Až o 20% belšie svetlo

Osram Cool Blue Intense poskytujú až o 20% belšie svetlo ako štandardné halogénové žiarovky, takže obrysy osôb a dopravné značenia rozpoznáte oveľa skôr. Belšie svetlo tiež pôsobí na ľudský zrak príjemnejšie ako žlté, takže nebudete cítiť počas šoférovania uanvené oči. Osram Cool Blue Intesne si poradia viac aj pri zlých poveternostných podmienkach a pri mokrej vozovke..

Životnosť Cool Blue Intense vás nesklame!


Osram Cool Blue Intense vás naozaj nesklame ani čo sa týka životnosti. Výrobca udáva svietvosť až 500 hodín, čo je pri svetelnom výkone a intenzity svietenia veľmi prijateľný údaj. Pri žiarovkách platí, že výkon a svietivosť je vždy na úkor životnosti, no v tomto prípade je to celkom slušný kompromis.. Doprajte svojmu auto nekompromisný vzhľad, ktorý vzbudzuje záujem halogénovými žiarovkami Osram Cool Blue Intesne.

Recenzie

Napísať recenziu

OSRAM H7 COOL BLUE INTENSE 12V 55W PX26d, 1 ks (64210CBI)

OSRAM H7 COOL BLUE INTENSE 12V 55W PX26d, 1 ks (64210CBI)

H7 OSRAM Cool Blue Intense H7 64210CBI 12V 55W

Balenie: 1 ks

Neopísateľné modrasté svetlo premení noc na deň...

Napísať recenziu

15 ďalších produktov v rovnakej kategórií

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: